Wykończenie

Gwoździe w poręcznym opakowaniu

Gwoździe to niezbędny szczegół położenia i wykończenia dachu. Solidne gwoździe gwarantują, że dach będzie odporny na silne podmuchy wiatru. Dobrze dobrane, są też warunkiem szczelności pokrycia dachowego. Jednak gwóźdź to mały detal, który najczęściej gubi się podczas pracy.  Rozsypane na ziemi i schowane w trawie stanowią niebezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt domowych.

Raz rozerwana torebka, w której najczęściej dostępne są gwoździe, nie może być używana do przechowywania gwoździ, których nie zużyliśmy, bo te zwyczajnie z niej wypadają. Odpowiadając na zapotrzebowanie, firma Onduline wprowadziła nowe poręczne opakowanie na gwoździe, które pozwala uniknąć tych kłopotów. Praktyczne pudełka umożliwiają schowanie niewykorzystanych gwoździ i bezpieczne ich przechowywanie. Ułatwieniem dla osoby, która kładzie dach, jest umieszczona z tyłu opakowania graficzna instrukcja przybijania gwoździ.

Trzy dostępne rodzaje pudełek pozwolą na dobór odpowiedniej ilości gwoździ do naszego dachu. Gwoździe firmy Onduline z polietylenowym łebkiem odpornym na promieniowanie UV przeznaczone są do mocowania falistych płyt bitumicznych takich jak: Onduline Classic i Base czy Onduvilla.

Dostępne rodzaje opakowań to:
Pudełko 400 sztuk, waga netto: 2 kg,  cena netto: 55 zł/pudełko
Pudełko 100 sztuk, waga netto: 0,5 kg, cena netto: 14,50 zł/pudełko
Pudeko 50 sztuk, waga netto: 0,25 kg, cena netto: 9,50 zł/pudełko
Parametry techniczne gwoździ:
Długość profilu: 73,5 mm
Średnica: 3 mm
Kolory: czerwień, zieleń, brąz.
Zalecana ilość gwoździ na jedną płytę: 20 szt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *