Stwórz wyjątkową elewację z panelami elewacyjnymi Bratex!

Stwórz wyjątkową elewację z panelami elewacyjnymi Bratex!

Avatar photo
Comment Icon0 Komentarze
Reading Time Icon3 min read

Panele elewacyjne, nazywane inaczej kasetonowymi, to jeden z najbardziej trwałych, a zarazem niezwykle estetycznych sposobów na wykończenie budynku, niezależnie od jego przeznaczenia czy stylu architektonicznego, w jakim został wykonany. Dzięki nim każda elewacja zyska nowoczesny i elegancki wygląd, będzie też służyła przez wiele lat. Polska firma Bratex Dachy Mrzygłód oferuje szeroki wybór paneli elewacyjnych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej  wymagających klientów. Jakie są najważniejsze zalety paneli elewacyjnych? Dlaczego warto wybrać te sygnowane marką Bratex? Sprawdźmy!

Co to są panele elewacyjne i jakie pełnią funkcje?

Panele elewacyjne to elementy wykorzystywane w budownictwie do wykańczania zewnętrznych ścian budynków (domów mieszkalnych, hal przemysłowych itp.). Stosuje się je zarówno w obiektach dopiero budowanych, jak i przy remontach i modernizacji tych już istniejących. I w jednym, i w drugim wypadku sprawdzają się równie dobrze. Z powodzeniem można wykorzystać je także jako ogrodzenie posesji. Panele elewacyjne chronią ściany budynków przed działaniem deszczu, śniegu, wiatru czy promieni słonecznych, nadając mu przy tym atrakcyjny i estetyczny wygląd.  Na rynku budowlanym znaleźć można panele elewacyjne wykonane z różnych materiałów. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują te zrobione z blachy stalowej. Takie znajdziesz w ofercie firmy Bratex Dachy Mrzygłód.

Panele elewacyjne Bratex i ich zalety

Polski producent Bratex Dachy Mrzygłód oferuje szeroką gamę paneli elewacyjnych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz różnorodnością wzorów i kolorów, bez problemu dopasujesz je zatem do swoich oczekiwań. Panele elewacyjne tej marki są wykonane z blachy stalowej pochodzącej od renomowanych koncernów hutniczych, takich jak skandynawski SSAB. Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy surowców oraz nowoczesnych technologii produkcji, panele te są niezwykle odporne. Pisząc o zaletach nie można nie wspomnieć i o tym, że panele kasetonowe Bratex są wyjątkowo łatwe w montażu, co znacząco skraca czas realizacji inwestycji i obniża koszty związane z pracami budowlanymi. Estetyka to kolejny atut paneli elewacyjnych tej marki. Jak już wspomnieliśmy, szeroka gama wzorów i kolorów pozwala na stworzenie unikalnych i efektownych fasad budynków. Warto dodać, że panele kasetonowe Bratex mają około 18 mm wysokości, dzięki czemu bez problemu można je schować pod deską czołową.

Panele elewacyjne Bratex – wybór na lata!

Produkty firmy Bratex to gwarancja niezawodności na długie dekady. Funkcjonalność paneli elewacyjnych jest objęta gwarancją aż do 75-lat.

Podsumowując, panele elewacyjne Bratex to nowoczesne, trwałe i estetyczne rozwiązanie. Zastosowanie paneli kasetonowych tej marki pozwoli na stworzenie efektownej i solidnej fasady budynku. Więcej informacji na ich temat znajdziesz na stronie producenta: https://bratex.pl/produkty/panele-elewacyjne.

Udostępnij ten artykuł

Avatar photo
About Author

redakcja

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbardziej istotne