DachWykończenieDachówka REVIVA marki Braas

Jest to dachówka wyglądem zbliżona do dachówki typu karpiówka, a więc dość klasyczna. To cą ją zdecydowanie odróżnia to zakładkowy sposób łączenia. Ponadto dachówka REVIVA jest znacznie szersza od klasycznych karpiówek. Wielkość tej dachówki to ok. 33 x 42mm. Z czego zakładka to 3 cm, a więc szerokość krycia wynosi około 30 cm. Kształt dachówki sprawia, że jedna sztuka wygląda jak dwie karpiówki połączone ze sobą. Jest dachówka stosunkowo lekka (4,5 kg), o gładkiej powierzchni...
4 lata ago12 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/solar-system-2939560_960_720.jpg?fit=960%2C491&ssl=1

Jest to dachówka wyglądem zbliżona do dachówki typu karpiówka, a więc dość klasyczna. To cą ją zdecydowanie odróżnia to zakładkowy sposób łączenia. Ponadto dachówka REVIVA jest znacznie szersza od klasycznych karpiówek. Wielkość tej dachówki to ok. 33 x 42mm. Z czego zakładka to 3 cm, a więc szerokość krycia wynosi około 30 cm. Kształt dachówki sprawia, że jedna sztuka wygląda jak dwie karpiówki połączone ze sobą.

Jest dachówka stosunkowo lekka (4,5 kg), o gładkiej powierzchni i ogólnie klasycznym wyglądzie dzięki czemu pasuje do każdego niemal dachu. Jedynym ograniczeniem może być tutaj kolorystyka. Do wyboru mamy kolory ceglasty, rustykalny i grafitowy. Ten typ dachówki póki co nie występuje w kolorze czerwonym.

Więcej informacji na sronie: http://www.monier.pl/

One comment

  • Dominik

    18 października 2018 at 13:34

    Właśnie przymierzam się do zakupu całego pokrycia dachu. Dzisiaj odwiedziłem kilka hurtowni z pokryciami dachowymi. Wybór padł właśnie na REVIVE.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.