Skrzynki rozprężne z płyt Climaver - zalety i montaż
Budowa

Zalety skrzynek rozprężnych z płyt Climaver

Zalety skrzynek rozprężnych z płyt Climaver

Korzystając z nowoczesnych rozwiązań bazujących na technologiach Climaver, oferujemy wysokiej jakości produkty, które charakteryzują się wydajnością i trwałością, objętą wieloletnią gwarancją. Dbamy przy tym o estetykę montażu, tak, aby skrzynki rozprężne w żaden sposób nie zaburzały aranżacji wnętrz.

Wykorzystane przy konstrukcji skrzynek płyty Climaver charakteryzują się odpornością na korozję. Co istotne, brak tendencji do rozwoju pleśni i grzybów, pozwala cieszyć się użytkownikom systemów wyposażonych w skrzynki rozprężające produkcji BH-Res zdrowym powietrzem.

Jesteśmy firmą, która oferuje w pełni indywidualne podejście do każdego projektu. Dzięki temu możemy wyprodukować i zainstalować skrzynki rozprężne przeznaczone do różnego rodzaju instalacji wentylacyjnych – zarówno pod względem kształtu kanałów, jak i ich wielkości, przepustowości itd. Podejmujemy się nawet najbardziej nietypowych realizacji.

Kiedy montuje się skrzynki rozprężne?

Skrzynki rozprężne znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy uregulować przepływ powietrza. Służą one do jego równomiernego rozprowadzenia na etapie wywiewania powietrza z kanału wentylacyjnego, poprzez kratki wentylacyjne, czerpnie czy anemostaty. Dzięki temu cały system wentylacyjny pracuje ciszej i wydajniej.

Oferowane skrzynki rozprężne można stosować w wysoko i niskociśnieniowych instalacjach. Montaż skrzynek wpływa również na jakość powietrza w pomieszczeniu, które za sprawą urządzenia rozprężającego charakteryzuje się stałymi parametrami. To z kolei zwiększa komfort osób, przebywających w miejscach wentylowanych z użyciem tego typu technologii.

Dzięki skrzynkom rozprężnym przepływ powietrza jest wolniejszy, co powoduje stłumienie hałasów pracy systemu wentylacyjnego. Skrzynki rozprężne są montowane zarówno w dużych obiektach np.: przemysłowych, biurowych oraz budynkach użyteczności publicznej, jak i w domach jednorodzinnych np. przy systemach rekuperacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *