Wnętrze

Urządzamy wnętrze w 20 metrowym mieszkaniu

Znacie takie powiedzenie: ciasne, ale własne? To prawda, że warto mieć swoje własne mieszkanie, chociażby miało być ciasne, niż płacić komuś za wynajem. Urządzenie takiego mieszkania nie est łatwe, jeżeli jednak zabierzecie się za wszystko w odpowiedni sposób, to na pewno uda Wam się to zrobić.

Małe mieszkanko w dobrym stylu

Małe mieszkanie nie może mieć dużo mebli. Dlatego warto przede wszystkim najpierw wszystko sobie w głowie zaplanować, a potem zabrać się za kupowanie mebli. Najlepsze ustawienie mebli to takie, gdzie pod ścianą znajdzie się jedna duża szafa na wszystkie Wasze (czy też tylko jednej osoby) ubrania do noszenia. Im większa, tym mniej mebli będziecie potrzebować. Warto pomyśleć też o jakiejś sofie, która będzie robiła za część odpoczynkowo – sypialnianą. Kiedy przyjdą do Was goście będziecie mieli gdzie ich usadzić. W nocy będziecie mieli się gdzie wyspać.

Ustawienie wszystkich mebli w małym mieszkaniu

Do tego przy takiej sofie możecie postawić mały stolik, gdzie będziecie mogli postawić kawę, czy też chociażby zwykły wazon. Jednocześnie, kiedy nadejdzie noc, taki stolik może równie dobrze spełniać funkcję stolika nocnego. W jednym kącie warto również wyodrębnić miejsce na aneks kuchenny. Przy tak małym metrażu nie ma mowy o osobnej kuchni, dlatego idealnie spisze się tutaj aneks z kilkoma szafkami, gazówką, piekarnikiem i mikrofalówką. Możecie również zainwestować w długi blat, który będzie pełnił funkcje stołu, jak również będzie oddzielał aneks kuchenny od pozostałej części małego mieszkania.

Comments

Dagmara
15 kwietnia 2022 at 10:05

Dla mnie w każdym mieszkaniu, nieważne czy małe, czy duże, musi być dobrej jakości sprzęt do odtwarzania muzyki, bo kocham muzykę. A niezwykle funkcjonalny i stylowy jest ten od firmy https://solidele.audio/ Dzięki muzyce generowanej za pomocą ich sprzętu mieszkanie ma swój klimat!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *