siatka ogrodzeniowa powlekana
Budowa

Trwałe i funkcjonalne ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej powlekanej

Siatka ogrodzeniowa jest jednym z popularnych elementów ogrodzeń. Jest często wybierana ze względu na praktyczność, łatwość wykonania grodzenia oraz atrakcyjną cenę. Jej dużym atutem jest odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz uszkodzeń mechanicznych. Wysoka jakość siatki ogrodzeniowej Supico ma odzwierciedlenie w jej popularności. Kupując ten produkt ma się pewność, że ogrodzenie będzie solidne i stanie się inwestycją na lata.

Wysoka jakość produktów Supico

Oferowane siatki ogrodzeniowe powlekane posiadają różną wielkość oczek oraz grubość drutu. W miarę potrzeb dobiera się odpowiedni model. Wysoka jakość i trwałość jest wynikiem najlepszych surowców z jakich wykonane są siatki ogrodzeniowe. Podstawą jest tutaj ocynkowany drut. Niektóre modele siatek wykonane są również z drutu powlekanego PCV. Te dwa rodzaje siatek są odporne na różne czynniki atmosferyczne. Firma Supico oferuje modele posiadające różne wysokości, min. – 120 cm (1.2 m) / 150 cm (1.5 m), są to wymiary bardzo często wybierane przez klientów.

siatka ogrodzeniowa powlekana

Różne przeznaczenie siatki ogrodzeniowej

Siatki ogrodzeniowe mają wielorakie przeznaczenie. Często wykorzystywane są w ogrodnictwie i rolnictwie. Bardzo dobrze sprawdzają się one w hodowli zwierząt, uprawie owoców i warzyw, drzew i krzewów, czy też kwiatów. Można je także zastosować w grodzeniu pastwisk, sadów i upraw. Rolnicy hodujący warzywa, bardzo często do grodzenia wykorzystują także siatkę. Takie metody stosuje się również w leśnictwie np.  prowadząc szkółki leśne. Dzięki niej można ogrodzić większe powierzchnie ziemi. W przypadku, gdzie istnieje np. zagrożenie ze strony dzików, które robią duże szkody, stosuje się podwójne ogrodzenie z siatki drucianej.

Zalety siatek Supico i wszechstronne zastosowanie

Wielką zaletą proponowanych modeli siatek ogrodzeniowych powlekanych Supico jest ich wytrzymałość i wysoka jakość. W przypadku hodowli zwierząt solidność i trwałość jest bardzo ważna.

Siatka ogrodzeniowa jest idealnym produktem do ogrodzeń domów, nieruchomości, budynków użyteczności publicznej, większych zakładów i przedsiębiorstw. W przypadku domów mieszkalnych również niektóre osoby decydują się na ogrodzenie z siatki, niewątpliwie jest to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ cena nie jest wygórowana. Istnieje możliwość wyboru odpowiedniego koloru do danej posesji. Popularna jest siatka ogrodzeniowa czarna. Ten rodzaj ogrodzenia jest wygodnym rozwiązaniem, siatkę można bowiem szybko zamontować, nawet w nierównych, górzystych terenach.

Firma Supico oferuje również słupki i wszelkie inne niezbędne akcesoria ogrodzeniowe. Istotne przy montażu siatki jest odpowiednie określenie  rozstawienia słupków. W przypadku wątpliwości, fachowcy z firmy Supico udzielą cennych wskazówek i porad, zwłaszcza odnośnie wyboru elementów ogrodzeniowych oraz montażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ogrzewanie podłogowe

27 sierpnia 2018