Targi Budownictwa i Nieruchomości – Rzeszów 2009

Targi Budownictwa i Nieruchomości – Rzeszów 2009

Avatar photo
Comment Icon0 Komentarze
Reading Time Icon1 min read

W dniach 4-6 września 2009 r. w Rzeszowie w Hali widowiskowo-sportowej „Podpromie” odbędzie się jesienna edycja podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości. Organizatorem targów jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, która od lat zajmuje się realizacją imprez wystawienniczych.

Targi Budownictwa w Rzeszowie są największą imprezą tego typu na Podkarpaciu. Adresowane są do osób, które planują lub już zajmują się budową, remontem bądź adaptacją domu i mieszkania, jak również aranżacją wnętrz lub ogrodu. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się a aktualnymi ofertami nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali dla zwiedzających wiele atrakcji. Swoje oferty przedstawi ponad 300 firm, w tym producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i wykończeniowych, producenci mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, a także projektanci architektury wnętrz, developerzy i instytucje finansowe. Zwiedzający będą mieli również okazję skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych oraz licznych promocji.

Udostępnij ten artykuł

Avatar photo
About Author

Redakcja

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najbardziej istotne