BudowaWnętrzeWykończenieTargi Budownictwa i Nieruchomości – Rzeszów 2009

W dniach 4-6 września 2009 r. w Rzeszowie w Hali widowiskowo-sportowej „Podpromie” odbędzie się jesienna edycja podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości. Organizatorem targów jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, która od lat zajmuje się realizacją imprez wystawienniczych. Targi Budownictwa w Rzeszowie są największą imprezą tego typu na Podkarpaciu. Adresowane są do osób, które planują lub już zajmują się budową, remontem bądź adaptacją domu i mieszkania, jak również aranżacją wnętrz lub...
4 lata ago2 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/bathroom-1770213_960_720.jpg?fit=960%2C471&ssl=1

W dniach 4-6 września 2009 r. w Rzeszowie w Hali widowiskowo-sportowej „Podpromie” odbędzie się jesienna edycja podkarpackich Targów Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targów Nieruchomości. Organizatorem targów jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, która od lat zajmuje się realizacją imprez wystawienniczych.

Targi Budownictwa w Rzeszowie są największą imprezą tego typu na Podkarpaciu. Adresowane są do osób, które planują lub już zajmują się budową, remontem bądź adaptacją domu i mieszkania, jak również aranżacją wnętrz lub ogrodu. Zwiedzający będą mieli także okazję zapoznać się a aktualnymi ofertami nieruchomości na rynku wtórnym i pierwotnym.

Organizatorzy i wystawcy przygotowali dla zwiedzających wiele atrakcji. Swoje oferty przedstawi ponad 300 firm, w tym producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych i wykończeniowych, producenci mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, a także projektanci architektury wnętrz, developerzy i instytucje finansowe. Zwiedzający będą mieli również okazję skorzystać z atrakcyjnych ofert cenowych oraz licznych promocji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.