BudowaWnętrzeWykończenieTargi Budma 2010

1350 wystawców z kilkudziesięciu państw, 60 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej oraz blisko 60 tys. zwiedzających. Za nami najważniejsze targi w branży budowlanej – Budma 2010. W oryginalny sposób swój udział w wydarzeniu zaakcentowali dekarze oraz firma Wienerberger. Wienerberger wśród dekarzy Targi Budma wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. W porównaniu z ubiegłymi latami rozszerzył sił profil tematyczny wydarzenia. W tym roku skupiono się głównie na problematyce zrównoważonego budownictwa, ekologii, ekonomii...
4 lata ago3 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/microphone-704255_960_720.jpg?fit=960%2C640&ssl=1

1350 wystawców z kilkudziesięciu państw, 60 tys. m2 powierzchni ekspozycyjnej oraz blisko 60 tys. zwiedzających. Za nami najważniejsze targi
w branży budowlanej – Budma 2010. W oryginalny sposób swój udział w wydarzeniu zaakcentowali dekarze oraz firma Wienerberger.

Wienerberger wśród dekarzy

Targi Budma wciąż cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, zarówno wśród wystawców jak i zwiedzających. W porównaniu z ubiegłymi latami rozszerzył sił profil tematyczny wydarzenia.
W tym roku skupiono się głównie na problematyce zrównoważonego budownictwa, ekologii, ekonomii i ergonomii.

Ogromnym zainteresowaniem zwiedzających cieszyły się „Dni Dekarza„, zorganizowane przez firmę Wienerberger. Na stoisku, można było zapoznać się z ofertą systemów dachowych Koramic i Jungmeier, przyjrzeć się produktom z bliska, porozmawiać z doradcami technicznymi firmy oraz wziąć udział w licznych zabawach. Fachowcy z branży dachowej rywalizowali w specjalnie przygotowanych dla nich dyscyplinach – quizie wiedzy na temat dachówek Koramic, precyzyjnym odmierzaniu „na oko” jednego metra sznurka dekarskiego oraz konkurencjach siłowych – jak trzymanie dachówek na czas i sprawnościowych, np. wbijanie gwoździa dekarskiego w dachówkę
Oryginalnym akcentem targowym był przemarsz dekarzy zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Dekarzy. Na drugim stoisku firmy Wienerberger odbywały się w tym samym czasie pokazy murarskie w innowacyjnym systemie Porotherm DRYFIX System, w którym pustaki łączy się specjalną zaprawą w piance.

Ważnym wydarzeniem targów dla branży dachowej, był jak co roku Kongres Dekarzy Polskich. Tym razem motywem przewodnim wydarzenia stały się najbardziej aktualne zagadnienia interesujące środowisko dekarskie.
Nie zabrakło prezentacji najnowszych rozwiązań z zakresu projektowania i budowy dachów. W ramach budownictwa pasywnego pokazano wzorcowy dach pasywny. Podczas Pokazów Sztuki Dekarskiej fachowcy przedstawili szeroką gamę materiałów pokryciowych, izolacyjnych i konstrukcyjnych.
Najnowsze rozwiązania stosowane w budowie dachów prezentowane były także w ramach codziennych pokazów Nowoczesny Warsztat Cieśli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.