wypożyczalnia narzędzi
Budowa

Skąd wziąć elektronarzędzia na mały remont?

Wszelkie prace związane z remontem (np. w domu) wymagają zazwyczaj użycia elektronarzędzi. Są to produkty drogie i zazwyczaj służą tylko do remontu. Tego typu usługami zajmuje się wypożyczalnia elektronarzędzi.

Wypożyczalnia elektronarzędzi

Do najczęściej wypożyczanego sprzętu należą wkrętarki, wiertarki szlifierki, pilarki, mieszadła, klucz, młot, ostrzałka, piła, odkurzacz przemysłowy, nożyce, brzeszczoty, pompki, myjki wysokociśnieniowe, strugi, czy wkrętak. Wypożyczalnia narzędzi ma w swoim zapleczu firmy takie jak: Hitachi, Falontech, Bosch, Mar- pol, Geko i wiele innych.

wypożyczalnia narzędzi

Wynajem narzędzi

Wypożyczalnia elektronarzędzi posiada również wynajem narzędzi, takich jak: zestawy, skrzynki, szafki narzędziowe, klucze dynamometryczne, pilarki, młoty, bruzdownice, frezarki, mieszadła elektryczne, opalarki, tokarki, czy wyrzynarki, a nawet agregaty prądotwórcze. Dostępne są również akcesoria do elektronarzędzi, najczęściej to reflektory i akumulatory, czy po prostu baterie. Natomiast wiele narzędzi jest niezbędnych w majsterkowaniu w domu, garażu, czy nawet ogrodzie. Wypożyczany zestaw zawiera wszystko, często wraz z instrukcją użytkowania po polsku. Sprzęt, który można wynająć jest sprawdzany, dobry, wysokiej jakości, co sprzyja po wynajęciu przystąpieniu od razu do pracy.

Wypożyczalnia sprzętu

Wypożyczalnia sprzętu stanowi dobre miejsce, które proponuje wynajem półprofesjonalnych narzędzi w odpowiednich cenach. Wysokość kaucji za wypożyczony sprzęt może być ustalana z klientem indywidualnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykończenie piwnicy

21 sierpnia 2018