BudowaDachWykończenieOgólnopolski Salon Dekarski

Ogólnopolski Salon Dekarski to wydarzenie skupiło ogromne grono firm związanych z budową dachów. Ogólnopolski Salon Dekarski jak się okazało był doskonałą ofertą dla wykonawców dachów, których przedstawiciele mieli możliwość: przyjrzenia się pokazom praktycznym, wzięcia udziału w warsztatach, a także poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej podczas szeregu konferencji i seminariów dekarskich przygotowanych przez najlepszych specjalistów wybranych dziedzin dekarskich. Jak się okazało wydarzenie to było doskonałym pomysłem na zintegrowanie środowiska dekarskiego (wykonawców i producentów) poprzez wymianę własnych doświadczeń...
4 lata ago2 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/tool-belt-739152_960_720.jpg?fit=960%2C638&ssl=1

Ogólnopolski Salon Dekarski to wydarzenie skupiło ogromne grono firm związanych z budową dachów.

Ogólnopolski Salon Dekarski jak się okazało był doskonałą ofertą dla wykonawców dachów, których przedstawiciele mieli możliwość: przyjrzenia się pokazom praktycznym, wzięcia udziału w warsztatach, a także poszerzenia swojej wiedzy teoretycznej podczas szeregu konferencji i seminariów dekarskich przygotowanych przez najlepszych specjalistów wybranych dziedzin dekarskich.

Jak się okazało wydarzenie to było doskonałym pomysłem na zintegrowanie środowiska dekarskiego (wykonawców i producentów) poprzez wymianę własnych doświadczeń i przedstawienie propozycji, które pozwolą ułatwić i poprawić jakość materiałów dachowych oraz ich cech montażowych.

Sponsorem głównym Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego była firma Gamrat S.A.

więcej informacji na stronie www.salondekarski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.