BudowaDachWykończenieNowe mebmrany i folie dachowe AquaTec

Nowościami w ofercie AquaTec są membrany dyfuzyjne i folie paroizolacyjne. Warto zwrócić uwagę szczególnie na te drugą grupę produktów. Folie paroizolacyjne Aquatec doskonale blokują warstwę termoziolacyjną przed dostępem wilgoci z wewnątrz budynku. Nowe folie paroizolacyjne oferowane są w dwch wersjach Aquatec VB i Aquatec VB Reflex. Ta druga poza wspomnianą ochroną warstwy termoizolacyjnej przed wilgocią jest wzbogacona o warstwę aluminiową odbijającą promieniowanie podczerwone wydobywające się budynku co poprawia izolację budynku przez ograniczenie utraty energii.
4 lata ago1 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/slide-967256_960_720.jpg?fit=960%2C637&ssl=1

Nowościami w ofercie AquaTec są membrany dyfuzyjne i folie paroizolacyjne. Warto zwrócić uwagę szczególnie na te drugą grupę produktów. Folie paroizolacyjne Aquatec doskonale blokują warstwę termoziolacyjną przed dostępem wilgoci z wewnątrz budynku.

Nowe folie paroizolacyjne oferowane są w dwch wersjach Aquatec VB i Aquatec VB Reflex. Ta druga poza wspomnianą ochroną warstwy termoizolacyjnej przed wilgocią jest wzbogacona o warstwę aluminiową odbijającą promieniowanie podczerwone wydobywające się budynku co poprawia izolację budynku przez ograniczenie utraty energii.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.