BudowaDachII edycja Salonu Dekarskiego

W dniach 27-28 listopada 2009 w Łodzi odbędzie się II Ogólnopolski Salon Dekarski. I edycja targów wzbudziła duże zainteresowanie zarówno wśród przedstawicieli branży dekarskiej, jak i zwykłych zwiedzających. Frekwencja i wysoki poziom merytoryczny przeprowadzonych pokazów i warsztatów skłoniły organizatorów imprezy do kontynuacji tego wydarzenia również w tym roku.   Program II Salonu Dekarskiego nadal jest w przygotowaniu, dlatego specjaliści, producenci i wykonawcy związani na co dzień z branżą dekarską wciąż mają szansę na zgłoszenie w...
4 lata ago2 min
https://i0.wp.com/dachy-porady.pl/wp-content/uploads/2018/07/roofers-2891664_960_720.jpg?fit=960%2C640&ssl=1

W dniach 27-28 listopada 2009 w Łodzi odbędzie się II Ogólnopolski Salon Dekarski. I edycja targów wzbudziła duże zainteresowanie zarówno wśród przedstawicieli branży dekarskiej, jak i zwykłych zwiedzających. Frekwencja i wysoki poziom merytoryczny przeprowadzonych pokazów i warsztatów skłoniły organizatorów imprezy do kontynuacji tego wydarzenia również w tym roku.

 

Program II Salonu Dekarskiego nadal jest w przygotowaniu, dlatego specjaliści, producenci i wykonawcy związani na co dzień z branżą dekarską wciąż mają szansę na zgłoszenie w nim swojego udziału. Targi stanowią idealne miejsce do zaprezentowania własnych rozwiązań stosowanych w zakresie pokryć dachowych oraz do wielostronnej wymiany wiedzy i doświadczeń. Uczestnicy biorąc udział w praktycznych pokazach, warsztatach i konferencjach będą mieli niezwykłą okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami dekarskimi, do doskonalenia swoich umiejętności oraz wysłuchania opinii najlepszych branżowych fachowców w Polsce.

Bieżące informacje na temat II edycji Salonu Dekarskiego znajdziesz na stronie: www.salondekarski.pl

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

dachy-porady-white

Zapraszamy do współpracy

Reklama

Tutaj może być Twoja reklama. Skontaktuj się z Nami,
Ohlala WordPress Theme

Dachy-Porady.pl 2018 © Wszystkie prawa zastrzeżone.